Naujienos

UAB TAURESTA pagrindinė veiklos sritis gyvenamųjų namų tinkavimas, dažymas, fasadų šiltinimas naujausiomis technologijomis,taip pat prekyba jomis. Įmonė veiklą pradėjo 2008 m vasarį ir jau spėjo įrengti, apšiltinti daugiau nei šimtą mažaaukščių gyvenamųjų namų,keletą daugiaaukščių pastatų,tarp kurių ir Maxima konditerijos cechas Vilniuje, kur buvo naudojamos naujausios pastatų šiltinimo technologijos - termoizoliaciniai tinkai. Taip pat restauruoti ir apšiltinti keletas kultūros paveldo objektų (jų atnaujinimui keliami ypač aukšti reikalavimai), tame tarpe ir M.K.Čiurlionio žmonos namas Kaune.

 
 
ATSTUMIANČIOS VANDENĮ NANO DANGOS FASADAMS IR STOGAMS !
 
 

 
TERMOIZOLIACINIAI  TINKAI
 
 

Kamštinė termoizoliacinė danga SUBERITE 


 

Kamštinė termoizoliacinė danga DIATHONITE CORK RENDER

Natūrali skysta kamščio pasta baigiamajai paviršių apdailai. Idealiai tinka naudojimui kartu su termoizoliaciniu tinku, nes apsaugo sienas nuo atmosferos kritulių įsiskverbimo ir visus metus palaiko temperatūrinį komfortą. Gali būti naudojama tiek išorėje, tiek ir vidaus patalpose.
PRIVALUMAI:
• Paprasta dirbti (dengimas purškiant arba mentele);
• Laidumas garams;
• Atstumia vandenį;
• Atsparumas atmosferos poveikiams;
• Atsparumas staigiems paros ir sezoniniams temperatūrų pokyčiams;
• Elastingumas;
• Termoizoliacija;
• Atsparumas druskoms;
• Neleidžia susidaryti kondensatui, pelėsiui, druskoms ir grybeliui;
• Be tirpiklių.
NAUDOJIMO SRITYS:
• Vidaus ir išorės sienų apdaila;
• Baigiamoji danga ant termoakustinio tinko, kaip pvz., Diathonite Evolution;
• Senų, anksčiau dažytų ar tinkuotų paviršių, senų mineralinių pagrindų, įgeriančių drėgmę, apsaugai;
• Sienų sausinimui ir gydymui.• Rekomenduojama darbinio paviršiaus temperatūra nuo +5°C iki +30°C.
• Diathonite Cork Render puikiai prikimba praktiškai prie visų statybinių medžiagų: tinko, stiklo, aliuminio, PVC plastiko, medžio.

IŠEIGA: 0,9 – 1,2 kg/m2 – apie 2 mm storio sluoksniui.
SPALVA: Platus spalvų ir atspalvių pasirinkimas.
PAKUOTĖ: Plastikinis kibiras 18 kg + tara su toneriu 2 kg.

Medžiagos savikaina siekia nuo 4,5 iki 9 eurų / 1 m2 (dengiant 1-2 mm sluoksniais).

 

 


 

Kamštinis termoizoliacinis tinkas DIATHONITE EVOLUTION

Italų gamintojo Diasen termoizoliacinis drėgmę reguliuojantis, kvėpuojanti tinkas Diathonite Evolution - tai sienų šiltinimo “be šalčio tiltų” sistema. Tinką sudaro natūralūs komponentai: kamštis (granulės 0-3 mm), molis, diatomitiniai miltai, natūralios hidraulinės kalkės NHL 3,5, fibropluoštas ir mineraliniai priedai. Paruoštas naudoti tinkas Diathonite Evolution užtikrina patikimą apšiltinimą, greitą drėgmės pasišalinimą iš sienos ir efektyvią vidinių bei išorinių patalpų triukšmo izoliaciją. Diathonite Evolution pilnai pašalina problemas, susijusias su šalčio tiltais, kondensatu ir pelėsiais ant sienų. Dėl savo ypatybių produktas užtikrina aukštą temperatūrinio komforto lygį: žiemą sienų paviršius neįšąla, o karštą vasarą šilumos izoliacija užtikrina vidau patalpose malonią vėsą. Diathonite Evolution - tai pirmasis termoizoliacinis tinkas, kuriam suteiktas žymėjimas CE. Diathonite Evolution yra 100% nepavojingas žmogaus kasdieniniam gyvenimui ir pilnai atitinka “žaliosios” statybos reikalavimus.
Medžiagą sudaro natūralūs komponentai. Mažas šiluminio laidumo koeficientas leidžia produktą naudoti šiltinimo sistemoje “be šalčio tiltų”. Medžiagos lengvumas ir tvirtumas duoda galimybę atlikti darbus tiek statant naujus, tiek ir restauruojant senus pastatus.
• Šiluminio laidumo koeficientas λ = 0,045 W/mK
• Laidumas garams μ = 4 (geras garų skvarbumas)
• Atsparumo ugniai klasė NG = Euroklasė А2 

Kaina – 45 € / vnt.
Tinko savikaina – nuo 8 € / m2, tinkuojant 1 cm storio sluoksniu.


 

 

Italų gamintojo Afon Casa termoizoliacinė danga THERMOFON su nepaprastai aukštomis šilumos izoliacinėmis savybėmis λ = 0,0051 W/mK. 

2015 m. naujiena - šilumą sulaikantis glaistas AFON TERMO su dar geresnėmis šilumos izoliacijos savybėmis ( λ = 0,0009 W/mK).

 

 

Kaip dirbama su THERMOFON (video): 

https://www.youtube.com/watch?v=1VMrGeUab4U


 

     

TERMOKERAMIKOS  DAŽAI

 

 2011 m pristatėme  dar vieną ''revoliucinį''pastatų šiltinimo būdą - amerikiečių mokslininkų patentuotą išradimą - šilumą sulaikančius dažus Thermoshield (www.thermoshield-europe.com). Tai analogų neturinti pasaulyje technologija, išrasta JAV, pritaikius daugkartinio naudojimo kosminių laivų apsaugojimo nuo karščio, patirtį. Tai medžiaga, kurios sudėtyje yra milijonai  vakuuminių tuščiavidurių stiklo keramikos rutuliukų, kurių skersmuo 10-100 mikronų. Išdžiūvęs dažų sluoksnis polimerizuojasi ir tampa tvirta, stangria, tankia, nepraleidžiančia drėgmės 0,3 mm storio struktūra(membrana) su labai aukšta šilumine varža. Tai iš esmės keičia požiūrį į pastatų šiltinimą. Thermoshield dažų panaudojimo sritis labai plati - nuo fasadų (ant plytų mūro, tinkuotų sienų) iki medinių paviršių, metalinių, betoninių, čerpinių stogų ir šiluminių trasų vamzdžių. Tai beveik nedegi, labai tvirta ir ekologiška medžiaga (puikiai praleidžia vandens garus, t.y.''kvėpuoja''). Thermoshield jau gaminami ir Europoje, Vokietijoje. Vokietijoje gaminama daugiau kaip 8 rūšių Thermoshield modifikacijų, t.y .fasadams (exterieur, stucco, history, nature), vidui (interieur, thermovital), stogams ir metalui (topshield,topcoat). Norime pabrėžti, kad nebūtina šiltinti viso namo ar buto. Panaudojus vidaus plaunamus dažus Thermoshield ThermoVital ar Interieur, t.y. išdažius išorines kambario sienas ir lubas, energijos ekonomija sudarys ne mažiau kaip 22 proc.  O norintiems turėti gražius, šiltus, ekonomiškus ir ekologiškus namus, mes siūlome sujungti termoizoliacinius tinkus ir dažus į vieną sistemą, t.y. fasadą tinkuoti - šiltinti   Perlit Therm CSII +Thermoshield Stucco  arba  Perlit Therm CSII +Thermoshield Exterieur. Tokiu būdu pasieksime labai aukštą šiluminį efektą, turėsime ilgaamžį, tvirtą, ekologišką ,laidų garams namo fasadą.